AMMATTILAISTUOTE

BP Professional Scissors Fancy muotoilusakset 5,75″

Teräksen sävyiset sirot ja laadukkaat muotoilusakset ammattikäyttöön.

BP Professional Fancy -muotoilusakset on valmistettu japanilaisesta ruostumattomasta teräksestä. Saksissa on kaunis, siro muotoilu.

Kiinteä sormituki ja saatavilla yhdessä koossa, pituus 5,75″. Muotoilusaksissa on 27 hammasta. Voit säätää saksien kireyden sopivaksi kiristysavaimella toimivan kiristysruuvin avulla.

Kiinteä sormituki viimeistelee saksien siron ja erinomaisesti ergonomian huomioivan muotoilun. Terän muotoilu mahdollistaa saksien käyttämisen ja soveltumisen kaikkiin erilaisiin muotoilutekniikoihin.

BP Professional Fancy -sakset toimitetaan samettisessa säilytyskotelossa jonka mukana saat irrotettavat sormirenkaat (asetettu valmiiksi kiinni saksiin), kiristysavaimen saksien kireyden säätöä varten sekä öljyn saksien huoltoa varten.

BP Professional Scissors Fancy muotoilusakset 5,75″

Lähetä tuotetta koskeva kysymys

Jos haluat lähettää meille tätä tuotetta koskevan kysymyksen, täytä kaikki tähdellä (*) merkityt kentät ja napsauta ”Lähetä”.

Jos annat myös puhelinnumerosi, voimme halutessasi soittaa sinulle takaisin.