Restore Cream
-Palauttaa elinvoimaa kemiallisesti käsitellyille hiuksille
-Sisältää hydrolysoitua keratiinia, herneproteiinia ja jojobaöljyä
-Vahvistaa hiuksia, tasapainottaa niiden pH:ta ja jättää ne kiiltäviksi, vahvoiksi ja terveen näköisiksi
HH Simonsen Restore Cream – on tehokas hiushoito kemiallisten käsittelyiden rasittamille, kuiville ja vaurioituneille hiuksille. Hoitovoide auttaa palauttamaan hiusten elinvoiman, vahvistaa niiden rakennetta ja tasapainottaa luonnollisen pH-arvon. Hydrolysoidun keratiinin ja herneproteiinin yhdistelmä tukee hiuksen rakennetta, kun taas jojobaöljy hoitaa ja pehmentää hiuksia. Lopputuloksena hiukset ovat vahvemmat, kiiltävämmät ja terveemmän näköiset. Levitä kosteisiin hiuksiin, anna vaikuttaa 5 minuuttia ja huuhtele huolellisesti.
Ingredients: Aqua, Cetearyl Alcohol, C13-15 Alkane, Hydrolyzed Keratin, Dimethicone, Citric Acid, Hydrolyzed Pea Protein, Behenyl / Stearyl Aminopropanediol Esters, Simmondsia Chinensis Seed oil, Cetrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Polysorbate 80, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Tocopheryl Acetate, Tetrasodium Iminodisuccinate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Parfum.
Noutotukku Oulussa (ei myymälää)
Kangaskontiontie 12 D
90240 Oulu
+358 44 777 7505
info@bphair.fi
Jälleenmyyjä Helsingissä
Hair Design Helsinki
Fredrikinkatu 33
00120 Helsinki
Hair Design Helsinki on itsenäinen jälleenmyyjä, jolla on jälleenmyynnissä BPhair-tuotteita myös ammattilaisille.
Ammattilainen, ole yhteydessä etukäteen:
Copyright © BPhair Oy 2026
Jos haluat lähettää meille tätä tuotetta koskevan kysymyksen, täytä kaikki tähdellä (*) merkityt kentät ja napsauta ”Lähetä”.