26,00 €
15,60 €
-40 %
Kuivashampoovaahto raikastaa ja tuo hiuksiin lisää tuuheutta. BP Multiuse Foam soveltuu käytettäväksi sekä kuiviin että kosteisiin hiuksiin ja auttaa pidentämään hiusten pesuväliä vaivattomasti. Tyveen levitettävä vaahto antaa hiuksille lisää kuohkeutta ja ilmavuutta ilman raskasta tunnetta. Lopputuloksena hiukset tuntuvat raikkaammilta ja näyttävät tuuheammilta pidempään.
Ravista huolellisesti ennen käyttöä. Annostele sopiva määrä vaahtoa kämmenelle ja levitä sormin hiuspohjaan ja hiusten tyveen. Anna kuivua vapaasti tai föönaa. Harjaa hiukset ja muotoile haluamallasi tavalla.
Vinkki: Levitä kuivashampoovaahto illalla ja anna kuivua yön yli. Harjaa ja muotoile hiukset aamulla.
BP Multiuse Foam sopii käytettäväksi kaikille BPhair- ja BPdaily-hiustenpidennyksille.
Aqua, Alcohol Denat., Oryza Sativa (Rice) Starch, Propane, Butane, VP/VA Copolymer, Isobutane, Panthenol, Laureth-4, Polysorbate 20, PEG-12 Dimethicone, Pantolactone, Citric Acid, Parfum
Noutotukku Oulussa (ei myymälää)
Kangaskontiontie 12 D
90240 Oulu
+358 44 777 7505
info@bphair.fi
Jälleenmyyjä Helsingissä
Hair Design Helsinki
Fredrikinkatu 33
00120 Helsinki
Hair Design Helsinki on itsenäinen jälleenmyyjä, jolla on jälleenmyynnissä BPhair-tuotteita myös ammattilaisille.
Ammattilainen, ole yhteydessä etukäteen:
Copyright © BPhair Oy 2026
Jos haluat lähettää meille tätä tuotetta koskevan kysymyksen, täytä kaikki tähdellä (*) merkityt kentät ja napsauta ”Lähetä”.