299,00 €
Varastossa
BP Signature Topper aitohiuslisäke on laadukas ja luonnollisen lopputuloksen takaava ratkaisu hiusten tuuhentamiseen ja pituuden lisäämiseen. Tämä korkealaatuinen topper on valmistettu aidosta Remy-hiuksesta, mikä tarkoittaa, että hiukset ovat sileät, kiiltävät ja helposti muotoiltavat.
Hiuslisäkkeen hiusten pituus on noin 30 cm ja siitä on saatavilla 5 luonnollista sävyä. BP Signature Topper on suunniteltu huomaamattomaksi: ohut ja kevyt hiusverkko sulautuu omaan hiuspohjaan luonnollisesti, ja on huomaamaton käytössä.
Lisäkkeen hiukset on käsinsolmittu verkkoon, mikä mahdollistaa hiusten luonnollisen liikkeen ja asettuvuuden. Käsinsolmimisen ansiosta tuotteessa on myös taitettua hiusta, minkä vuoksi joukossa voi näyttää olevan lyhyempiä hiuksia – tämä on täysin normaalia ja lisää lopputuloksen luonnollisuutta.
Käyttömukavuutta lisää helppo klipsikiinnitys, jonka avulla topper pysyy tukevasti paikoillaan koko päivän ajan. Kiinnitys on nopea ja hellävarainen omille hiuksille, joten tuote sopii erinomaisesti myös päivittäiseen käyttöön. Halutessaan klipsit voi myös irroittaa ja ammattilainen voi kiinnittää lisäkkeen ompelemalla.
BP Signature Topper aitohiuslisäke on täydellinen valinta, kun haluat luonnollista tuuheutta, laadukasta aitoa hiusta ja huomaamattoman lopputuloksen.
Noutotukku Oulussa (ei myymälää)
Kangaskontiontie 12 D
90240 Oulu
+358 44 777 7505
info@bphair.fi
Jälleenmyyjä Helsingissä
Hair Design Helsinki
Fredrikinkatu 33
00120 Helsinki
Hair Design Helsinki on itsenäinen jälleenmyyjä, jolla on jälleenmyynnissä BPhair-tuotteita myös ammattilaisille.
Ammattilainen, ole yhteydessä etukäteen:
Copyright © BPhair Oy 2026
Jos haluat lähettää meille tätä tuotetta koskevan kysymyksen, täytä kaikki tähdellä (*) merkityt kentät ja napsauta ”Lähetä”.